SPONSORI:

AFISE PACE 2013

 ELEVII CARE AU PARTICIPAT LA CONCURSUL       

   INTERNAŢIONAL  „AFIȘE PENTRU PACE”    

 Faza Judeţeană,  Noiembrie  2013 , Suceava

Profesor Puşcaşu Lucia

1– ILAŞCĂ ANDREI                        cl a VI – a – mentiune

2- IFTIMIE RAHELA                     cl a VI – a – MARELE PREMIU

3- PUŞCAŞ ANDREEA                   cl a VI – a

4- CUCOŞ MARIA-ELENA           cl a VI – a

5- IEREMIE FABIAN                     cl a VI – a

6- RUSU MARIA                             cl a VI – a – PREMIUL 1

7- SIMION BIANCA                       cl a VI – a

8– VERINCIANU IASMINA          cl a VI – a

9– IAMANDI MONICA                  cl a VI – a 

Profesor Chifan Cătălin

10- PASCAL EDI                            cl a VI – a

11- VASILIU LAVINIA MARIA  cl a VI – a

12- MOISEI ANDREEA                cl a VI – a

13- CÎMPAN LORENA                 cl a VI – a

14– IASINSCHI ISABELA            cl a VI – a  – PREMIUL 2

15- LUŢAC RĂZVAN                    cl a VI – a

16- ZAHARIA BOGDAN               cl a VI – a – mentiune

17- MOISA FLORENTINA           cl a VI – a

18- DRAGOMIR DENISA             cl a VI – a

19– CHIFAN AIDA                          cl a VI – a

 Profesor Luca Cătălin

20- ONEA  ANTONIA                    cl a VI – a

21-APETREI MIHAI                     cl a VI – a

22- BÎGU TUDOR                          cl a VI – a – mentiune

23- ANTON ALEXANDRA           cl a VI – a

24- FILIPIUC IOANA                   cl a VI – a

25- MIHALACHE GABRIELA    cl a VI – a – mentiune

26-ARGATU GAVRIL                   cl a VI – a

27– VIŢELARU SAMUEL             cl a VI – a

28- AGÎRCIOAIE ANDREI          cl a VI – a

29- SOFIAN CRINA                       cl a VI – a

 Profesor Raluca Schipor

30- ARAUJO REGADO GUILHERME   cl. a- V –a (PREMIU SPECIAL GLAUCOS)

31– BOLOGA DIANA                                cl. a- V –a  – mentiune

32- BOT GABRIEL PAUL                        cl. a- V –a

33- CROITOR EVELINA                         cl. a- V –a

34- HELBET ANDY ROBERT                cl. a- V –a

35- PURICI EMANUEL                           cl. a- V –a

36- ŞENDREA ALEXANDRA                 cl. a- V –a – mentiune

 Profesor Chişcă Irinel

37– UNGUREANU TOMA                    cl. a- V –a    „ – mentiune

38– AROTĂRIŢEI CODRUŢ               cl. a- V –a

39- CURELIUC MARIA                       cl. a- V –a

40- LUPU FLORENTINA                     cl. a- V –a

 Profesor  Puşa Pîslaru

42- CONSTANDACHE CRISTIAN   cl. a- VII –a    

43- RUSU IOANA                                        cl. a VII –a  – PREMIUL 3

44. – VIDA LAURA ȘTEFANA                 cl. a V-a – mentiune

Comments are closed.